Kúpeľňové žľaby Aquarius

Firma Chuděj s.r.o. je českým výrobcom s viac ako tridsaťročnou tradíciou zaoberajúcou sa výrobou sprchových žľabov, podlahových, kanalizačných, strešných odtokov a príchytiek pre uchytenie potrubia. Za túto dobu firma získala množstvo skúseností, z ktorých môže čerpať a uplatňovať pri výrobných procesoch alebo ich využívať pri samotnom vývoji produktov.

Čoraz častejšie nachádzame kúpeľne bez klasickej sprchovej vaničky, namiesto toho je vídať sprchový kút vytvorený iba presklenou stenou. Nepochybnou výhodou takéhoto sprchového kútu je estetika. Tou druhou je bezbariérový prístup a tiež jednoduchšia údržba.

 

Dôležitou súčasťou je kvalitný kúpeľňový žľab, ktorý odvedie vodu do kanalizácie. Spoločnosť Chuděj s.r.o. predstavuje z rady svojich výrobkov kúpeľňové žľaby značky Aquarius. Telo žľabu je vylisované ako jeden kus z nerezovej ocele DIN 1.4401 a je vybavené izolačnou membránovou fóliou integrovanou vo výrobe. Vďaka tejto technológii je dokonalou ochranou pred nežiaducimi priesakmi vody.

Montážna ALU lišta je súčasťou žľabu, na ktorú je možné nalepiť obklad ako je dlažba, sklo alebo nerezová lišta. Plastové regulačné podpery slúžia na dosiahnutie absolútnej rovnosti medzi okolitým obkladom a obkladom nalepeným na montážnu ALU lištu.

 

Aquarius je vybavený plastovým sifónom D40 alebo otočným sifónom D50, ktorý zjednodušuje montáž pripojenia potrubia. Ponúkané dĺžky odtokových žľabov sú 700, 800 a 900 mm. Stavebná výška od 62 mm, prietok od 30 l/m.

 

Pokiaľ vás neoslovil žľab Aquarius, môžete vyberať z ucelenej rady odvodňovacích kúpeľňových odtokov a využiť pri výbere konfigurátor na www.chudej.cz/konfigurator/.

V ponuke sú tiež ďalšie možnosti vzhľadu modernej kúpeľne s použitím nových nerezových mriežok s označením Face, Gate, Labyrinth a Sun s hrúbkou 1,5 mm a 5 mm. Nerezové rámčeky sú v ponuke s rozmermi 100 x 100 mm alebo 125 x 125 mm. Pri použití nadstavca pre vloženie dlažby s rozmerom 125 x 125 mm alebo 150 x 150 mmm získate dokonalú harmóniu obkladu. Pre náročných užívateľov sme pripravili radu s celonerezovou mriežkou 125 x 125 mm alebo 150 x 150 mm.

Ďalšie informácie získate na www.chudej.cz alebo u nášho obchodného zástupcu: Gabriel Mikóczy, +421 918 661 213 mikoczy@chudej.cz