Kvalitné nátery predlžujú životnosť betónových podláh

Pri výbere správneho náteru je vždy dôležité zvážiť konkrétnu aplikáciu a požiadavky projektu, aby bol dosiahnutý optimálny výsledok, či už sa jedná o komerčné budovy, priemyselné haly alebo domácnosti.

Firma STACHEMA rozšírila svoju ponuku o radu inovovaných podlahových náterov. Produkty vynikajú kvalitou, trvanlivosťou a sú vždy o krok napred pred konkurenciou. 

Optimalizujte životnosť betónových podláh s výberom správneho náteru

Jednozložkový syntetický náter PN100 FARBA NA PODLAHY

Jedným z najnovších prírastkov v sortimente podlahových náterov je jednozložkový syntetický náter PN100 FARBA NA PODLAHY. Jeho výhodou je jednoduchá aplikácia a rýchle zasychanie, čo umožňuje skrátiť dobu potrebnú pre zaschnutie vrstvy pred jej pretretím. Jedná sa o kvalitné a ekonomické riešenie pre bežne zaťažované podlahy garáží, pivníc, príručných skladov, chodieb, ale aj vonkajších priestorov ako sú terasy a balkóny.

Pre ešte jednoduchšiu aplikáciu je pre vás pripravená novinka – SET PODLAHOVÝ NÁTER GARÁŽE PN100, ktorý obsahuje 10kg PN100 FARBA NA PODLAHY, RIEDIDLO S6005, valček, štetec a kryciu pásku a pokryje plochu až 25m2. Sme si istí, že s týmto kompletným setom dosiahnete vynikajúce výsledky pri renovácii a ochrane vašich podláh.

Dvojzložkový PX200 EPOXIDOVÝ NÁTER NA BETÓN

Ďalším produktom v rade je dvojzložkový PX200 EPOXIDOVÝ NÁTER NA BETÓN. Je ideálnou voľbou pre komerčné budovy a priemyselné prostredie. Jeho vlastnosti, vrátane odolnosti voči opotrebeniu a atestu na ropné látky, z neho robia výborné riešenie pre rôzne odvetvia priemyslu a logistiky.

Vodou riediteľný náter PX300 GARÁŽ & BETON

Ak hľadáte optimálny paropriepustný náter vhodný aj na nevyzretý a vlhký betón, potom odporúčame použiť PX300 GARÁŽ & BETON. Na rozdiel od výrobkov PN100 a PX200 je tento inovatívny vodou riediteľný náter naviac bez zápachu a bez obsahu VOC.

Každý z vyššie uvedených výrobkov podstúpil prísne testy, aby spĺňal najvyššie štandardy odolnosti voči záťaži, chemikáliám a opotrebeniu. Vďaka tomu môžeme zaručiť dlhú životnosť a minimálne náklady na údržbu.

Všetky nátery majú svoje jedinečné vlastnosti a ponúkajú tak široké možnosti uplatnenia bez kompromisov.

Podlahové nátery spoločnosti Stachema nájdete v každej profi predajni.