Máte problémy s tlakom vody? Máme pre vás riešenie!

Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. sa už od svojho vzniku v roku 1992 zaoberá dovozom čerpadiel talianskeho výrobcu DAB PUMPS a zaisťuje pre ne servis a potrebné predajné prostredie.

Výrobca DAB PUMPS ponúka technologické riešenie schopné zabezpečiť spoľahlivosť, efektivitu a optimalizáciu spotreby energie v domácnostiach, komerčných objektoch, poľnohospodárstve, zavlažovaní a priemyselných aplikáciách. Výrobca dosiahol priebežnú inováciu vysokého štandardu a rozšírenie vývozu do celého sveta. V ponuke je široká škála produktov v sektore vykurovanie, klimatizácia, záhradníctvo, zavlažovanie, distribúcia rozvodov vody, tlakových systémov, využitie dažďovej vody, drenážne systémy, zber a čerpanie odpadových vôd, cirkulácia a filtrácia bazénov.

Už od roku 2013 výrobca DAB PUMS vyvíja najmodernejšie technológie k posilneniu tlaku vody. Prvá bola elektronická domáca vodáreň ESYBOX a postupne vznikol ucelený rad ESYLINE. V súčasnej dobe máme k dispozícii technológie, ktoré je možné použiť k posilneniu tlaku vody nie len v domácnostiach, ale aj komerčných budovách, ako sú bytové domy, hotely alebo nemocnice.

Okrem posilnenia tlaku vody samotných objektov je konštantný tlak potrebný aj pre filtračné jednotky. Pre rodinné domy je vhodným riešením domáca vodáreň ESYBOX napríklad pre správnu funkciu zmäkčovacích filtrov DEVAP – KAB zo sortimentu IVAR CS.

Prednosti produktov radu ESYLINE sú predovšetkým kompaktné rozmery, a tým aj jednoduchá inštalácia. Vodou chladený motor zaručuje tichý chod a frekvenčný menič reguluje otáčky motoru tak, aby bol dosiahnutý konštantný tlak, nastavený užívateľom. Výrazná je aj úspora energie oproti tradičným systémom. Moderná technológia umožňuje užívateľovi vzdialenú kontrolu a nastavenie všetkých produktov radu ESYLINE.

Text a foto: IVAR CS spol. s r.o.