Maximalizujte pocit pohody vo vašom domove vďaka riešeniam vykurovania a vetrania od spoločnosti WOLF!

Optimálne vnútorné prostredie je viac ako len správne nastavenie teploty a vlhkosti vzduchu - je to predovšetkým kvalita vášho života. Vďaka komplexnému riešeniu od spoločnosti WOLF si viete nakombinovať vetranie a vykurovanie tak, aby všetko sedelo práve pre váš jedinečný priestor! Zariadenia, navyše, ovládate jedným modulom a pokojne aj na diaľku.

Vedeli ste, že až 90 % života strávime v uzavretých priestoroch? Zabezpečte teda, aby ste vo svojom domove mali vždy primerane teplo, dobrú kvalitu vzduchu aj optimálnu vlhkosť. Dokonale zosúladené vykurovanie a vetranie zaručia, že sa vo svojom domove budete cítiť vždy príjemne.

Prečo vykurovacie systémy WOLF

Spoľahlivé, energeticky úsporné a presne podľa vašich potrieb. Vykurovacie systémy Wolf vám pomôžu získať teplo domova a zároveň prinesú efektívne riešenia v podobe zníženej energetickej náročnosti. Vybrať si môžete plynový kondenzačný kotol či tepelné čerpadlo.

Zapnúť kúrenie pred odchodom z práce a prísť do príjemne vyhriateho domova? Presne to umožňuje aplikácia WOLF SmartSet! Ovládajte všetky vaše zariadenia na diaľku prostredníctvom smartfónu, tabletu či počítača. Celý proces vykurovania a vetrania viete optimalizovať a zabezpečovať nad ním dohľad.

Prečo vetracie systémy WOLF

Ak budete vetrať prostredníctvom otvorených okien, spôsobíte veľký únik tepla, vyššiu hlučnosť a prašnosť vnútorných priestorov. Priebežná výmena vzduchu s vetracími systémami s rekuperáciou vzduchu WOLF zamedzí vzniku plesní, odstraňuje rôzne zápachy, filtruje prach a peľové častice a ušetrí vám až 20 % nákladov na energie.

Zabezpečte si optimálne vetranie, ak:

  • túžite mať v miestnostiach vždy čerstvý a zdravý vzduch,

  • máte alergie,

  • máte malé deti,

  • máte huňatých domácich miláčikov.

Jedným zariadením riadite plynové kondenzačné kotly, tepelné čerpadlá, solárne kolektory, zásobníky aj vetracie jednotky. Tie si zároveň viete nakombinovať presne tak, ako potrebujete. Všetky produkty z oblasti vykurovania a  vetrania WOLF sú medzi sebou kompatibilné. Kombinovať môžete viaceré produkty, prípadne len dva či tri.

Ako si môžete produkty WOLF nakombinovať?

Mám byt či menší rodinný dom bez technickej miestnosti

Ak nemáte technickú miestnosť, najlepším riešením pre vás bude kompaktný nástenný kotol s vrstvovým zásobníkom Wolf CGW-2 v kombinácii s vetracou jednotkou s rekuperáciou Wolf CWL-F-150. Oba produkty je možné umiestniť na stenu alebo strop, čo je pri malom priestore výhodou.


Mám rodinný dom s technickou miestnosťou

Ak aj technickú miestnosť máte, naše zariadenia nezaberú veľa priestoru. Zostava TOWER je uceleným riešením na ploche len 0,96 m2, čo predstavuje veľkosť europalety. Navyše na svoju prevádzku využíva obnoviteľný zdroj energie – vzduch. Ide o kombináciu splitového tepelného čerpadla Wolf BWL-1S(B) so zásobníkovým ohrievačom vody a vetracou jednotkou Wolf CWL-T Excellent.

Do všetkých riešenie pre rodinné domy je navyše možné zapojiť aj solárne kolektory na ohrev vody a pripojiť ich k podlahovému, stenovému alebo stropnému vykurovaniu či chladeniu.

Majte aj vy vďaka produktom od WOLF dom či byt, ktorý sa nebude v lete prehrievať a v zime nevychladne! A keďže vieme, že každý byt aj dom má svoje špecifiká, pripravíme vám riešenie na mieru.

Neustále vyvíjame a vylepšujeme naše produkty, aby spĺňali tie najnáročnejšie požiadavky. O tom, prečo si za partera vybrať spoločnosť WOLF a o detailných parametroch našich produktov si prečítajte na webovej stránke slovensko.wolf.eu.