Nechajte si navrhnúť exteriér dizajnérom

Spolupráca s dizajnérom pri návrhu exteriéru vám vie priniesť množstvo benefitov. Jednou z najvýznamnejších výhod spolupráce je práve to, že dizajnéri dokážu vizualizovať dizajnérske návrhy. Ako vám môže vizualizácia exteriéru dizajnérom pomôcť pri návrhu?

Dokážu dokonale prispôsobiť váš projekt

Pri vytvorení 3D návrhu si viete jednoducho predstaviť, ako reálne bude návrh vyzerať. To, či váš návrh zapadá do okolia, je dôležitým faktorom. Vďaka najnovším technológiám dokážu architekti umiestniť akýkoľvek dizajn do virtuálneho prostredia v životnej veľkosti, aby vám poskytli jedinečný pohľad na to, ako bude finálny produkt vyzerať. 

Ušetria vám náklady bez zmeny kvality

Dizajnéri vám pripravia viacero návrhov, ktoré môžu byť vo finále nákladovo efektívnejšie ako neustála prerábka a vylepšenie už hotovej záhrady. Nemusíte tak míňať stovky eur na rekonštrukciu, ale necháte si vytvoriť exteriér, ktorý sa vám z návrhov bude páčiť najviac. 

Umožnia vám vidieť to, čo budujete

Vizualizácia vám pomôže podrobnejšie sa venovať detailom vášho exteriéru. Moderné 3D zobrazenia vyzerajú ako reálne fotografie. Dizajnéri tak umožnia svojim klientom vidieť ich návrh aj so všetkými prípadnými nedokonalosťami a venovať sa im podrobnejšie.

3D návrhy umožňujú rýchle zmeny

3D návrh dokáže predchádzať komplikáciám už na začiatku návrhu. Možnosť vykonať zmeny ešte v procese plánovania či pred výstavbou dokáže zabezpečiť to, že konečný výsledok bude podľa predstáv klienta.

Vedia, ako používať materiály

Jednou z hlavných výhod spolupráce s dizajnérmi je ich výber materiálov a textúr. Dizajnéri vedia, ako jednotlivé materiály využívať a ako ich kombinovať.

Alternatívne riešenia a návrhy

Dizajnéri sa na veci pozerajú inak ako vy. Svoje myšlienky a nápady väčšinou prezentujú vo viacerých alternatívnych možnostiach. To nám môže pomôcť pri hľadaní tých najvhodnejších riešení, ktoré budú v našom exteriéri fungovať.

Energetická účinnosť

Pri výstavbe sa spotrebúva množstvo elektrickej energie, vody a materiálov, ktoré sú nevyhnutné. Dizajnéri predkladajú aj najefektívnejšie metódy výstavby, ktoré zabezpečia úsporu energií.

 

Najlepší čas začať je práve teraz - v zime. Svoj nový exteriér si tak budete užívať ešte toto leto. Nechajte si svoj exteriér navrhnúť a upraviť v spolupráci s našimi dizajnérmi Ekoma. Postarajú sa o všetko od vizualizácie nápadu až po jeho finálne dokončenie bez vašich starostí.

Text a foto:  Ekoma Design