Neprekonateľné výhody radiátorov značky Korado

Príjemné teplo v rámci nášho domova, to je to, čo od neho určite očakávame aj v studenších mesiacoch. Aby ste dosiahli dostatočný tepelný komfort a pohodlie, siahnite po overenej kvalite.

Stálicou na trhu je značka Korado. V ponukách sa ich radiátory vyskytujú napríklad v prevedení RADIK KLASIK s bočným pripojením (z pravej alebo ľavej strany). Ide o najpredávanejšiu variantu. Obľúbený je ale aj panelový radiátor Korado Ventil Kompakt pre spodné pripojenie z ľavej strany či rekonštrukčný radiátor Radik Klasik-R ako náhrada za staršie oceľové alebo článkové radiátory.

Panelový radiátor Korado ako úsporné riešenie vykurovania

V čom ale táto značka vyčnieva oproti konkurencii? Ide o špičku v oblasti vykurovacích systémov využiteľnú po celej domácnosti či pracovných priestorov. Vyznačuje sa vysokou efektivitou a funkčnosťou aj pri cenovej dostupnosti. Poskytujú maximálne efektívne vykurovanie bez zbytočne nadbytočného míňania elektrickej energie. Disponujú najnovšími materiálmi a technológiami, čo z nich robí vášho dlhoročného partnera. Ide o akési srdce domu, ktoré čerpá teplo a postupne ho presunie do každého kúta domácnosti. Okrem vysokej energetickej efektivity musíme spomenúť aj univerzálnosť, keďže si ich môžete zadovážiť v rôznych štýloch a veľkostiach. Tým pádom sa hodia do priestorov rôznych rozmerov. Kvalitné materiály zaručujú okrem minimálnej potreby údržby aj dlhú životnosť. Obávať sa nemusíte ani zložitej inštalácie.

Skutočná kvalita na Termoobchod.sk

Kvalitné radiátory značky Korado nájdete na e-shope Termoobchod.sk. Je len na vás, či sa pri stavbe domu či rekonštrukcii bytu vyberiete cestou prevedenia so spodným alebo bočným pripojením, pri výmene radiátorov za nové odporúčame tie s pomenovaním „rekonštrukčné“. TERMOobchod sa sústredí aj na podlahové vykurovanie, nájdete tu rúry či rozdeľovače na tento typ vykurovania, ale aj skrinky a príslušenstvo k rozdeľovačom, podlahové príchytky, chráničky na rúry, dilatačné pásy alebo fólie. Bonusom je rýchle doručenie, až 90% objednávok je expedovaných do 24 hodín. Takmer všetky radiátory sú skladom.

Zdroj obrázku: New Africa / stock.adobe.com