Novinky zo sveta kúpeľní

Spoločnosť POLYSAN s.r.o. je českým výrobcom vaní, sprchových zásten, vaničiek s tradíciou dlhšou ako 25 rokov. Dovoľujeme si vám predstaviť TOP produkty v ponúkanom sortimente pre tento rok.

 

Vaňa typu MONOLITH zaujme svojím precíznym spracovaním a čistým dizajnom. Vaňa s obkladovým panelom tvorí monolitický blok s ostrou hranou, čo mimo elegantného vzhľadu zaručuje aj jednoduchú údržbu. Stabilná konštrukcia, ostré vonkajšie hrany, integrované podperné nohy a nízka hmotnosť navyše zaisťujú aj jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Pre ešte väčší pôžitok z kúpeľa je možné na objednávku vaňu osadiť vnútorným LED RGB osvetlením a perličkovým systémom TURBO AIR.

Vaňa VERSYS s rozšíreným priestorom pre sprchovanie ponúka kombináciu vane a sprchového kútu predovšetkým do menších kúpeľní. Jej priestorové riešenia a zadná časť s pozvoľným sklonom umiestnená netradične v zúženej časti poskytuje nielen pohodlnú kúpeľ ale aj sprchovanie.

Zúžený okraj v čelnej časti vane je vhodný k umiestneniu nástennej batérie.

Na rovný okraj vane je možné inštalovať väčšinu komponentov ako pre napúšťanie, tak aj pre prípadné ovládanie hydromasážneho systému.

Sprchové vaničky DEEP môžeme považovať vďaka svojej hĺbke iba 26 cm ako za plytkú vaňu, tak aj hlbokú vaničku väčších rozmerov.

Výborne sa hodí pre rekonštrukcie kúpeľní v panelových domoch, kde nám malé rozmery nedovoľujú použiť vaňu bežnej veľkosti. Ďalším použitím môže byť väčší sprchový kút. Vanička je vybavená prepadovým otvorom, preto doporučujeme použiť vaňovú odtokovú súpravu. Vaničku je možné klasicky podmurovať alebo použiť obkladové panely.

ARCHITEX LINE sú elegantné walk-in sprchové zásteny bez rušivých kotviacich profilov. Neviditeľné uchytenie sklenenej zásteny umožňujú profily zasadené do keramického obkladu. Sklenená tabuľa aj stropný profil sa osádzajú až po finálnom vyšpárovaní keramického obkladu.

ALTIS LINE vyniká minimom kovových profilov v kombinácii s eleganciou číreho skla. Odľahčený dojem umocňuje aj jednoduché a praktické madlo. Sprchové dvere radu ALTIS LINE sa posúvajú na vodiacich dieloch, takže pri otváraní nezaberajú žiadny priestor okolo sprchového kúta.

Jednoduchosť dizajnu zaručuje aj jednoduchú údržbu.

Viac informácií na www.polysan.cz