Nový komfort sprchovania

Dopriať si po celom dni príjemnú sprchu, je snom asi každého. Viete si predstaviť niečo pohodlnejšie, ako vojsť do sprchy, priložiť prst na symbol a voda tečie? Takýto komfort vám ponúka nový produkt SLS 32 Elektronické dotykové ovládanie hlavovej a ručnej sprchy s termostatickým ventilom.

Vďaka sklenenému dizajnovému vyhotoveniu sa toto elektronické ovládanie spŕch výborne hodí do moderných kúpeľní domov či hotelov, ktorým dodá punc luxusu. Jednoduchým dotykom si môžete spustiť hlavovú alebo ručnú sprchu, prípadne pri dostatočnom tlaku vody si môžete užívať aj obidve naraz. Vodu vypnete opakovaným stlačením tlačítka.

Ovládanie je vybavené aj automatickým vypnutím vody po uplynutí nastavenej doby (10 s – 310 s). Keďže je termostat vybavený poistkou pre udržanie zvolenej teploty, nemusíte sa trápiť s opätovným nastavovaním teploty ani sa báť obarenia vďaka automatickému uzavretiu horúcej vody pri výpadku studenej vody. Ešte väčší komfort pri nastavovaní parametrov, či farby a intenzity podsvietenia získate vďaka diaľkovému ovládaču.

Elektronické ovládanie je k dispozícii hneď v štyroch farbách, ktoré zapadnú do každej modernej kúpeľne: čierna, čierna metalická, tmavo či svetlo šedá a dokonca je možné vlastné nastavenie farby a intenzity podsvietenia ovládacích symbolov. Každý interiér si nájde svoju farebnú kombináciu.

Viac na www.sanela.sk/elektronicke-dotykove-ovladanie-sprch