Potrebujete garáž, s ktorou nie sú žiadne starosti? Nájdete ju v GARDEON-e!

Aká je ideálna garáž? Samozrejme, spoľahlivá, aby dobre chránila váš majetok. Má rozmery, aké potrebujete a vzhľad, ktorý sa hodí k vášmu domu. Je s ňou minimum starostí pri realizácii a pokiaľ možno žiadne pri používaní. Je to presne to, čo by ste potrebovali? Takéto garáže stavia na kľúč slovenská firma GARDEON.

 

Spoločnosť sa špecializuje na realizáciu malých montovaných stavieb – nielen garáží, ale aj rôznych typov prístreškov a záhradných domčekov, ktoré dodáva na kľúč. Základom ich konštrukcie sú stenové panely z oceľového plechu, zabudnite však na nevzhľadné plechové garáže z minulosti. Garáže GARDEON sú postavené modernou technológiou z certifikovaných, vysokokvalitných a trvácnych materiálov. A práve z použitých materiálov a technológie montáže vyplývajú ich prednosti.

Špičkové materiály s prekvapivými vlastnosťami

Zárukou dlhej životnosti montovaných stavieb je v prvom rade pozinkovaná oceľ. Žiarovým zinkovaním, ktoré poskytuje spoľahlivú a dlhodobú ochranu, sú pritom upravené nielen samotné oceľové panely, z ktorých je garáž zostavená, ale aj všetky spojovacie prvky až do poslednej skrutky. Naozaj pozoruhodná je však finálna povrchová úprava – vonkajší povrch stien tvorí špeciálna omietka renomovanej švajčiarskej značky, ktorá sa nanáša už vo výrobe. Dokonale priľne k oceľovému plechu a zabezpečuje vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Vďaka omietke je zároveň garáž na nerozoznanie od murovanej stavby, navyše má tento povrch samočistiacu schopnosť, takže zaisťuje aj bezúdržbovosť stien! Ak sa steny predsa len ušpinia (napríklad v blízkosti cesty od snehovej čľapkanice), jednoducho ich umyjete prúdom vody pomocou tlakového čističa. Omietka tiež umožňuje dokonale zladiť garáž s domom či okolím. Jej farbu si totiž môžete vybrať podľa vášho vkusu, rovnako ako farebnosť strešnej krytiny, doplnkov či garážovej brány.

 

Rýchlo a bez starostí

Zdĺhavé murovanie rozhodne nie je jediná možnosť ako postaviť spoľahlivú garáž. Montované stavby GARDEON s hotovou omietkou sú na prvý pohľad na nerozoznanie od murovaných, ich výhodou je však rýchla výstavba, ktorá vyplýva zo systému montáže – na pripravenom podklade vám skúsení majstri postavia novú garáž už za niekoľko hodín. Prednosti oceľovej konštrukcie, ktorá je podstatou týchto stavieb, sa však superrýchlou realizáciou nekončia. Robustné oceľové steny zaručujú aj stabilitu a odolnosť, ktorú potvrdzujú statické výpočty. A keďže majú hrúbku len do 50 mm, v porovnaní s murovanými prinášajú naozaj významnú úsporu miesta. Pomocou tepelnej izolácie pritom možno dosiahnuť v garáži optimálne vnútorné podmienky ako v zime, tak aj v lete.

Ďalšou prednosťou montovaných garáží je možnosť jednoducho a pohodlne si navrhnúť stavbu presne podľa vašich potrieb pomocou konfigurátora na stránke gardeon.sk.

Presvedčiť sa môžete na vlastné oči

Hovoríte si, to je všetko pekné, ale papier znesie všetko? Recenzie na sociálnych sieťach napovedia veľa, no ešte lepšie je presvedčiť sa na vlastné oči. Rôzne typy stavieb z ponuky firmy si môžete do detailu poprezerať v Turčianskom Ďure, kde nájdete výstavné centrum montovaných stavieb, ktoré je najväčšie na Slovensku. Ak si termín návštevy dohodnete vopred, budete mať istotu, že sa vám ochotní zamestnanci budú môcť venovať a odpovedať na všetky vaše otázky.

 

Záruka spoľahlivosti

Kombinácia progresívnej nemeckej technológie s prácou šikovných slovenských majstrov, ktorú prináša GARDEON, je sama o sebe predpokladom úspechu. Zlaté pravidlo však hovorí, že najlepšou zárukou dlhodobej spokojnosti s produktom je stabilná firma so skúsenosťami, ktorej profesionalita je preverená rokmi fungovania. Na našom trhu je od roku 1994, odkedy z malej, čisto rodinnej živnosti vyrástol na spoločnosť s takmer 70 zamestnancami. Vypracoval sa tak na najväčšiu slovenskú spoločnosť v malých montovaných stavbách, no zároveň si zachoval osobný prístup rodinnej firmy. V roku 2022 mal na svojom konte viac než 5 000 stavieb, ktorých kvalitu potvrdzuje viac než 500 pozitívnych recenzií od spokojných užívateľov.

 

Text a foto: Gardeon