Premeňte váš interiér s farbami EXIN

Vzhľad a kvalita interiéru je dôležitá ako pre našu náladu, pocity a spokojnosť, tak pre osobnú, rodinnú a firemnú reprezentáciu. Interiéry sú vyjadrením nášho vkusu, ale aj povahy a záujmov.

Interiér v rámci celého nášho života postupne meníme a vylepšujeme. Obmieňame nielen zariadenie a doplnky, ale najmä vzhľad a farebnosť stien či stropov.

STACHEMA vyrába a ponúka interiérové farby pre všetky typy povrchov a priestorov. Od najlacnejších aplikácií pre priemyselné haly a sklady, cez farby vhodné do našich domovov, kancelárií, reprezentačných priestorov až po farby pre interiéry s najvyššími nárokmi na hygienu, ako sú nemocnice a potravinárske priestory.

Poďme sa teda spoločne zorientovať, čo je pre ktorý účel najvhodnejšie. Farby EXIN rozdeľujeme na základe ich kľúčových vlastností do dvoch skupín na oteruodolné a umývateľné.

Oteruodolné farby odolávajú oteru za sucha. Zaschnutý náter po bežnom kontakte nešpiní a nezanecháva stopy. Do tohto radu patria naše farby EXIN EKO, EXIN EXTRA a EXIN EXCLUSIV.

Umývateľné farby odolávajú oteru nie len za sucha ale aj za mokra a vlhka. Náter sa po postriekaní vodou nevymýva a nešpiní. Farby sú vhodné na použitie v domácnosti do kúpeľní či kuchýň, ale aj v školách, jedálňach či zdravotníckych zariadeniach. Patria k nim EXIN LATEX, EXIN WASH a EXIN WASH&CLEAN.

Rad farieb EXIN dopĺňa silikátová farba EXIN SANACE a izolačný náter EXIN BLOCK COAT. EXIN SANACE je minerálna silikátová farba na báze prírodných materiálov vhodná najmä na povrchovú úpravu po sanáciách objektov proti vlhkosti. Je vysoko priedušná a má prirodzený matný vzhľad.

Izolačný náter EXIN BLOCK COAT sa používa na izoláciu a prekrytie nikotínových, dechtových, dymových a iných škvŕn, či zatečenia na stenách a stropoch.

www.stachema.sk/exin