SAPHO slávi 30!

Značka SAPHO zdobí české kúpeľne už 30 rokov. Počas tej doby z malého rodinného podniku s rovnakým názvom vyrástla čistá česká dynamická spoločnosť, ktorá svojím štýlovým kúpeľňovým vybavením úspešne zásobuje tuzemský i zahraničný trh.

Keď v roku 1991 majiteľ Jiří Ježek firmu SAPHO zakladal, ako sám priznáva, nebolo vôbec ťažké potencionálnych zákazníkov osloviť. Dopyt vtedy ešte vysoko prevyšoval ponuku. Keď potom otvoril historicky prvé kúpeľňové štúdio v Prahe, ľudia si v úžase chceli hneď vystavené kúpeľne naložiť a odviezť k sebe domov. Postupom času sa misky váh samozrejme prevážili. To bol však len správny hnací motor pre ďalšie zdokonaľovanie a rast, až do súčasnej podoby výrobnej
a distribučnej spoločnosti UBC s.r.o., ktorá je považovaná za jedného z najväčších predajcov kúpeľňového vybavenia v Českej republike.

 

Značka SAPHO zostáva, i cez súčasnú veľkosť spoločnosti, prioritou číslo jedna. Pre všetkých 170 zamestnancov firmy, z nej približne polovica pracuje vo výrobe a druhá v obchode, stelesňuje symbol kvality, tradície, jedinečnosti a dizajnu. Neustály rast, vývoj a výroba funkčných i štýlových kúpeľňových produktov pod značkou SAPHO, ruku v ruke s výborným servisom, je tu teda hlavným spoločným cieľom. Rovnako tak, ako šírenie svojich hodnôt a povedomia o značke smerom k širokej verejnosti.

 

V súčasnosti SAPHO predstavuje predovšetkým kvalitný český kúpeľňový nábytok, tradičnú i úplne jedinečnú sanitárnu keramiku, všetky dostupné typy vodovodných batérií, originálne vykurovacie telesá, dizajnové kúpeľňové doplnky alebo potrebné štýlové a inovatívne sprchové stĺpy.

Ak chcete mať doma kúpeľňu, ktorá má štýl, zvoľte SAPHO!

 

www.sapho.cz