Skoncujte doma s príliš tvrdou vodou

Ste už unavení z negatívnych účinkov tvrdej vody na domáce spotrebiče a pokožku? Pomocou technológie analýzy vody a UV lampy sa môžete konečne rozlúčiť s tvrdou vodou a zbaviť sa všetkých mikroorganizmov.

Zbavte sa problémov

Najprv si poďme povedať niečo o tvrdej vode. Ak žijete v oblasti s tvrdou vodou, poznáte problémy s usadzovaním minerálov na vodovodných batériách, sprchových hlavách či bubnoch v práčke, stretli ste sa zrejme aj so škvrnami na riadoch, suchou pokožkou či vlasmi. Vďaka technológii analýzy a rozboru vody však môžete presne určiť, aké minerály sa priamo vo vašej vode nachádzajú a ako ju najlepšie ošetriť. Už žiadne nepríjemnosti alebo používanie neúčinných riešení.

 

Teraz prejdime k UV lampe. Táto úžasná technológia využíva ultrafialové svetlo na ničenie baktérií a iných mikroorganizmov vo vašej vode. Je to spôsob čistenia vody bez chemikálií a šetrný k životnému prostrediu. A v kombinácii so zmäkčovačom vody na úpravu tvrdej vody získate dokonalé riešenie pre čistú a mäkkú vodu.

Kombinácia technológií

Vďaka UV lampe sa zbavíte až 99,99 % mikroorganizmov a zabráni tiež rastu baktérií vo vode. Lampa vám vydrží približne rok, potom je nutné ju vymeniť. Je potrebné ju umiestniť na prívod studenej vody a ideálne (ak bývate v dome) do chladnej technickej miestnosti. Pozor však, aby ste ju neumiestnili niekde, kde sa teplota môže dostať k bodu mrazu.

 

Predstavte si, že už nikdy nebudete musieť drhnúť nánosy minerálov zo sprchovej hlavice a budete mať vždy dokonale čisté poháre priamo z umývačky riadu. S rozborom vody a UV lampou sa to môže stať skutočnosťou. A to najlepšie? Inštalácia a údržba je jednoduchá, čo znamená, že môžete mať doma čistú vodu bez akýchkoľvek problémov.

 

Ak vás teda už nebaví zaoberať sa tvrdou vodou a chcete riešenie, ktoré naozaj funguje, zvážte použitie kombinácie technológie analýzy vody a UV lampy. Nebudete to ľutovať!

 

Zdroj obrázku: Klaus Eppele / Stock.adobe.com