Spánok v luxusnej elegancii: masívne dubové manželské postele

Naše poctivé masívne dubové postele sú vyrábané s niekoľko ročnou tradíciou a s láskou ku každému detailu. Každý kus je jedinečný, zaručuje kvalitu a štýl do vašich spální.

 

Odporúčaným materiálom pri posteliach z masívu je dub. V ponuke našich postelí nájdete takmer všetky vyhotovené z tohto kráľovského materiálu, ktorým dub rozhodne je. Vo výrobe kladieme vysoký dôraz na precíznosť detailov a celkovú kvalitu dreva na každom kuse nábytku. Stabilita, odolnosť, kvalita a pevnosť sú našimi prioritami.

Prírodná krása, zdravé prostredie pre spánok

 

Masívne dubové postele sú čisto prírodné, naimpregnované ekologicky nezávadnými olejmi. Práve preto sú vhodné aj pre ľudí trpiacich atopickými ekzémami, či ochoreniami respiračného charakteru. Chceme dbať aj na estetickosť a príjemnú atmosféru u vás doma a prinášame teplo a útulnosť do vašich príbytkov.

Nadčasový dizajn – od neutrálnej elegancie po útulný šmrnc

 

Masívne postele Mirek sú skutočne skvostom a oplatí sa ich mať v spálni. Ich nadčasová krása, neutrálny vzhľad a pocit spojenia s prírodou je to, čo milovníci masívneho nábytku ocenia a aj u nás vyhľadávajú.

 

Menej je viac

Prosím berte na vedomie, že menej je niekedy viac a príliš mohutná a široká posteľ by mohla spôsobiť, že vaša spálňa bude pôsobiť stiesnene. V menších spálňach voľte tzv. slim postele a do priestranných spálni naopak nechajte maximálne vyniknúť krásu dreva a voľte trámové postele.

Správna veľkosť je dôležitá

Veľkosť 180x200 patrí medzi najobľúbenejšiu veľkosť manželských postelí. Táto veľkosť poskytuje dostatok priestoru pre dvoch ľudí. Pri tejto veľkosti sa dokážete pohodlne natiahnuť, máte dostatok miesta na pohodlný spánok. Je dostatočne široká pre väčšinu párov a zároveň dosť dlhá, aby poskytla pohodlný spánok aj vyšším osobám. Poskytuje aj komfortný spánok, nielen pre dvoch dospelých, ale ak je potrebné, aj pre rodinku s dieťaťom.

Trvácnosť a jednoduchá údržba

Nenáročná údržba zaručuje, že naše postele sú skutočne generačné. Na rutinnú údržbu bude stačiť teleskopická prachovka. Manželskú posteľ ľahko poskladáte pomocou montážneho listu, pozor časti postele sú masívne a ťažké. Dopredu si rozmyslite, kde chcete posteľ umiestniť, posteľ sa nepresúva ľahko. Ale môžeme vám zaručiť, že aj po dlhodobom používaní zostane posteľ neporušená a nebudete mať dôvod ju meniť. Takmer ku každej posteli je dodávaný základný rošt zdarma.

Vytvorte si dokonalý spánok a relax v našej kvalitnej manželskej posteli. Sme tu, aby sme vám priniesli spoľahlivý základ pre váš nočný odpočinok. Naša manželská posteľ 180 x 200  je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a pohodlie. Jeho robustná konštrukcia a elegantný dizajn zaručujú, že vaša spálňa bude nielen miestom oddychu, ale aj štýlovým zákutím vo vašom domove. S dostatkom priestoru pre vás a vášho partnera, naša manželská posteľ je ideálnym miestom pre nočný spánok a relaxáciu. Objednajte si ešte dnes a začnite každé ráno odpočinutí a plní energie.

Garantujeme vám kráľovské spanie, kvalitný spánok na dubových manželských posteliach od firmy Nábytok Mirek.