Štýlová čierna úsporná batéria od Sanely

Sanela prichádza s novinkou, čiernou bezkontaktnou umývadlovou batériou, ktorá dopĺňa už existujúci sortiment nerezových kúpeľňových doplnkov. Čierna nepôsobí iba štýlovo a elegantne, ale má aj jednoduchšiu údržbu. Teplotu vody si nastavíte jednoducho páčkou, s možnosťou následného zafixovania viečkom, aby nedochádzalo k prenastaveniu.

SLU 63V - Stojanková umývadlová zmiešavacia batéria s elektronikou ALS, čierna, 24 V DC

Automatická čierna zmiešavacia umývadlová batéria je doplnená úsporným perlátorom s prietokom vody 6 litrov za minútu, pričom nechýba ani možnosť hygienického preplachu. Firma Sanela už dlhodobo podporuje životné prostredie a prispieva k jeho udržateľnosti, preto má v ponuke aj ďalšie ešte šetrnejšie perlátory s prietokom 3,8 litra alebo iba 1,9 litra vody za minútu. Tie spĺňajú aj medzinárodne uznávaný štandard – certifikát LEED, v oblasti environmentálne šetrných a udržateľných budov.

 

Vďaka senzoru, ktorý je súčasťou batérie, nedochádza k zbytočnému plýtvaniu vody. Akonáhle senzor zaregistruje prítomnosť ruky, spustí sa voda, a naopak po umytí sa voda okamžite vypne. Samozrejmosťou sú bezpečnostné funkcie vypnutia vody po určitom prednastavenom časovom limite. Ten nastavíte jednoducho pomocou diaľkového ovládača.

www.sanela.sk/slu-63v