To najlepšie na Kysuciach

Množstvo práce a stresu, takto vyzerá život väčšiny z nás. Ak túžite po nerušenom relaxe alebo aktívnej dovolenke v lone krásnej prírody, máme pre vás jedinečný tip.
Chceme vás pozvať do úžasných chaletov, ktoré spájajú štýl, komfort a relax - všetko, čo potrebujete na výnimočný pobyt. Chalety sa nachádzajú v krásnom horskom prostredí obklopené očarujúcou
kysuckou prírodou. Vitajte na mieste, ktoré splní vaše očakávania o dokonalom oddychu od ruchu veľkomesta. Kompletne a moderne vybavené chalety sú prispôsobené požiadavkám aj tých náročnejších klientov. Ubytovanie je určené nielen pôžitkárom, ktorí chcú zrelaxovať a aspoň na chvíľku vypnúť, ale aj aktívnym športovcom a turistom, no v neposlednom rade aj deťom.
Chalety ponúkajú celoročné ubytovanie s nadštandardným vybavením. Zaujmú svojím dizajnom, architektúrou, použitými materiálmia dostatočne veľkým úložným priestorom. Vo všetkých je k dispozícií WiFi pripojenie na internet, moderné LED televízory so satelitnými programami a Netflix-om. Samozrejmosťou sú plne vybavené kuchyne, uteráky a toaletné potreby. Chalety Ursus a Lupus, oba s kapacitou deväť osôb, disponujú tromi presvetlenými spálňami s luxusnými posteľami a samostatnými kúpeľňami. Za účelom zvýšenia pohodlia bola pri projektovaní citlivo oddelená denná časť od nočnej. Spálne sú preto umiestnené na poschodí.
 
Interiér chaletu Lynx je poňatý tradične, navodzuje príjemnú domácu atmosféru a jeho kapacita je 14 osôb, ktoré sa pohodlne vyspia v piatich samostatných spálňach. Denná časť našich chaletov bola navrhnutá tak, aby poskytla presvetlený priestor, kde sa stretávajú hostia a užívajú si spoločné chvíle napríklad aj za zvukov praskajúceho dreva.
Chvíle strávené vo Wellness sú skutočným pôžitkom pre všetky zmysly. Interiérové fínske sauny prinesú hosťom dokonalý oddych umocnený aromaterapiou a relaxačnou hudbou. Súčasťou wellness sú vonkajšie kúpacie kade umiestnené tak, aby poskytovali ubytovaným potrebné súkromie.
 
Areál chaletov je multifunkčný, ponúka široké možnosti využitia a trávenia voľného času. Nechýba terasa, altánok, detské ihrisko, pieskovisko, trampolína, hojdačky či preliezky, tenisový kurt štandardných rozmerov, Workout ihrisko a ďalšie. 
 
Chalety Olešná sa nachádzajú v blízkosti hranice s Českou republikou. Majú preto ideálnu polohu na trávenie voľného času na slovenskej či českej strane Beskýd. Lokalita ulahodí lyžiarom, cyklistom ale i turistom. Región Kysuce vás odmení nezabudnuteľnými zážitkami. Či už chcete spoznávať kultúru alebo sa vybrať na turistiku či lyžovačku, región vám ponúkne presne to, po čom túžite. Stačí si len vybrať chalet a prísť.
www.chaletyolesna.sk
Navštívte nás na: