Už žiadna hotovosť, ani drahé účty v banke!

Výdavková karta SKPAY prináša jednoduché a efektívne riešenie pre firmy a spoločnosti na pohodlné bezhotovostné nákupy

Výdavková karta SKPAY je medzinárodná platobná karta Mastercard, bez účtu v banke a s mobilnou aplikáciou pre iOS a Android, ktorá prináša jednoduchý a lacný spôsob bezhotovostnej platby za všetky firemné nákupy. Už žiadna hotovosť, zálohové platby alebo posielanie firemných peňazí na súkromné účty zamestnancov!

S Výdavkovou kartou SKPAY môžete vy alebo vaši zamestnanci jednoducho a bezkontaktne platiť v obchodoch, reštauráciách, prevádzkach služieb alebo bezpečne na internete. Pri platbe kartou na internete vás chránime modernou technológiou Mastercard Identity Check -  vyžadujeme 2 stupňové overenie platby (overovacou SMS a ePIN-om).  Hotovosť z karty viete vyberať z každého bankomatu na Slovensku alebo v zahraničí a taktiež na ktorejkoľvek pobočke Slovenskej pošty.

Šikovná a jednoduchá mobilná aplikácia SKPAY pre iOS a Android zariadenia Vám poskytuje ako držiteľovi karty prehľadné informácie o uskutočnených transakciách, zostatku na všetkých kartách a posiela okamžité push notifikácie o jednotlivých platbách. Samozrejmosťou je  posielanie peňazí, blokovanie karty,  zmeny limitov na karte či údajov držiteľa karty. Zavedenie a následné využívanie výdavkových kariet SKPAY do firmy je rýchle, výhodné a hlavne bez rizika. 

Aké výhody získavate využívaním Výdavkovej karty SKPAY?

  • Úspora času a nákladov – dobíjanie potrebnej sumy na karty štandardným SEPA prevodným príkazom z vašej banky alebo vkladom hotovosti na každej pošte a v pobočkách 365.bank.
  • Už žiadna nadpráca s hotovosťou– najmä pri zamestnancoch, ktorí robia firemné nákupy, nemusia chodiť do pokladne a vyberať zálohy, dávať pozor a strážiť si hotovosť alebo si nechať posielať firemné prostriedky na svoj osobný bežný účet.
  • Okamžité vydanie karty a jej odovzdanie zodpovednému zamestnancovi, jednoduchá a rýchla aktivácia.
  • Všetky karty pod kontrolou finančného manažéra alebo zvolenej osoby (správca) v jednej mobilnej aplikácii.
  • Okamžité informácie o pohyboch na karte cez push notifikácie.
  • Disponovanie len so sumou, ktorú dobijete alebo nastavíte v limitoch na karte.
  • Firemné karty zhrnuté v prehľadnom mesačnom výpise – porovnanie s bločkami pre potreby účtovníctva.

Spolu s kartami vám poskytneme aj návod na ich používanie, ktorý je dostupný v niekoľkých jazykoch: slovenskom, anglickom, srbskom, ukrajinskom, rumunskom alebo inom podľa požiadavky klienta.

Pre viac informácii o Výdavkovej karte SKPAY, môžete navštíviť našu webovú stránku www.skpay.sk alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie:

Filip Morháč: +421 911 095 785, filip.morhac@skpay.sk

Marián Magdolen: +421 911 043 471, marian.magdolen@skpay.sk

Vydavateľom karty je SKPAY, a. s. - držiteľ e-money licencie Národnej banky Slovenska, Námestie SNP 35, 811 01 Bratislava, IČO: 46552723