Zariaďte si terasu alebo balkón doplnkami

Pri výbere dekorácií na balkón alebo terasu často zohľadňujeme veľkosť priestoru a poveternostné podmienky. Nesmieme pritom však zabudnúť na všetky ročné obdobia, na ochranu vystaveného nábytku a na príslušenstvo. Je dôležité myslieť aj na kvalitu materiálu, jeho použitie a v neposlednom rade aj na štýl, ktorý je dôležitou súčasťou pri procese zariaďovania.

Bistro súpravy

Pre tých, ktorí si radi vychutnávajú chvíľky pohody na čerstvom vzduchu sú bistro  súpravy nevyhnutnosťou. Súprava z prírodného ratanu FLORENTINE v trendovom dizajne je dokonalou voľbou na vylepšenie akéhokoľvek vonkajšieho priestoru. Ak preferujete iný typ materiálu, oceľová skladacia súprava FIORI bude ideálna na dlhodobé vonkajšie použitie.

Pre nenáročné záhradkárky a záhradkárov

Kvety a rastliny sú takisto neoddeliteľnou súčasťou našich balkónov a terás. Výber správneho črepníka závisí od veľkosti a  vášho štýlu zariadenia. Skvelou voľbou je okrúhly kvetináč CROTON vyrobený z kamennej zmesi a sklolaminátu. Vďaka jednoduchému štýlu sa hodí  ku každému dizajnu a je možné ho kombinovať s inými veľkosťami, či farbami . Pre milovníkov moderných obdĺžnikových tvarov bude kvetináč MYRA tým správnym doplnkom. Je odolný voči nízkym a vysokým teplotám a je vhodný na použitie v interiéri a exteriéri.

Vonkajšia obývačka

Doprajte si pocit tepla a pohody aj počas chladnejších dní strávených na terase alebo balkóne pomocou vonkajších kobercov, ktoré by mali spĺňať niekoľko kritérií. Mali by byť nenáročné na údržbu, vyrobené z odolných materiálov a zároveň by mali mať moderný dizajn. Koberec SIKAR a BALLARI v sebe zahŕňajú všetky tieto vlastnosti a budú pútavým dizajnérskym kúskom vo vašej domácnosti.

Intímne osvetlenie

Príjemný večer na terase s blízkymi si vyžaduje správne tlmené osvetlenie, aké dokáže vytvoriť len záhradný lampáš. Nielenže je dekoratívnym prvkom, ale je aj praktickou záležitosťou a trendom  roka 2023. Nerezová oceľ v štýle glamour , z ktorej je vyrobený produkt TENERIFE, ponúka viacero možností osvetlenia, či už s LED svetielkami alebo sviečkou. Lampáš TONGA z bambusového dreva vnesie letnú atmosféru do každého obytného priestoru a vďaka rukoväti ho môžete zavesiť takmer kdekoľvek.