Zvýšenie komfortu bývania pri znížení výdavkov na energie... Je to možné?

Či už hľadáte zníženie nákladov na energiu, zvýšenie komfortu alebo riadenie osvetlenia, vykurovania/chladenia alebo systém riadenia tienenia v závislosti od výroby energie, produkty Sun Light System (SLS) ponúkajú flexibilitu, ktorú potrebujete s požadovanými úsporami energie.

SolaX novinka roku 2024 nenápadný a štýlový X3-IES

Slnečný systém – fotovoltika zn. SolaX Power

V posledných rokoch sa prudko zvýšil dopyt po produktoch obnoviteľnej energie na celom svete. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v tejto oblasti sme sa rozhodli pre produkty SolaX Power. Tento nadnárodný výrobca meničov stojí v popredí revolúcie v oblasti solárnej energie s obrovským záväzkom k výskumu a vývoju, ktorý zaisťuje vedúcu pozíciu na celosvetovom trhu.

SolaX Power predstavuje čistú, udržateľnú budúcnosť poháňanú obnoviteľnou energiou. Posúvaním hraníc s tým, čo je možné v technológii solárnych invertorov ponúknuť, zaručuje spoločnosť SolaX Power možnosť využívať ešte viac bezplatnej a čistej energie, ktorú máme k dispozícii zo slnka.

SolaX Power zabezpečí dostatok energie na všetky činnosti, ktoré si to vyžadujú. Úložný priestor v batériách pre neskoršie použitie, ovládacie prvky energetického manažmentu, riešenie nabíjania elektromobilov - všetko v jednom získate od SLS.

Budúcnosťou je dizajnovo prijateľnejšia integrovaná fotovoltika

Riadiace systémy Lutron, Teletask

Vďaka riadiacim systémom Lutron a Teletask je možné ovládanie bytu, domu, kancelárskych, prípadne iných komerčných priestorov a škôl.

Plne prispôsobiteľný riadiaci systém od spoločnosti Lutron prispôsobí umelé a prírodné osvetlenie akejkoľvek úlohe či aktivite pomocou aplikácií alebo RF bezdrôtovým riešením. Ušetríte energiu a zároveň splníte estetické, funkčné a regulačné potreby akéhokoľvek projektu alebo priestoru.

Inteligentné bývanie – domov pod dohľadom

Teletask  už takmer štyri desaťročia nanovo definuje očakávania pre bezproblémové ovládanie domáceho osvetlenia a zariadení v domácnosti. Prináša najlepšiu technológiu stmievania vo svojej triede, okenných tieniacich systémov a iných technológií, čím zvyšuje latku vytvárania pohodlia v celej domácnosti.

Ovládacie panely TELETASK vám umožnia vytvoriť si inteligentnú domácnosť

Sofistikované ovládanie denného svetla – digitálne tienenie

Energizujte svoje rána prirodzeným svetlom a získajte súkromie vtedy, keď to potrebujete. Tiché automatické žalúzie spoločnosti Lutron sú ovládané pomocou prispôsobeného rozvrhu a svetovej strany, prípadne aplikáciou smartfónu. Naše riešenia tienenia zahŕňajú odborne upravenú kolekciu látok, eliminujúce slnečný svit tam, kde je to potrebné pri zachovaní kontaktu s prírodou a naviac, ladiaceho s vaším interiérom.

Jednoduché ovládanie celého objektu

Profesionálne osvetlenie – interiér a exteriér

Prostredníctvom architektúry vnútorných alebo vonkajších svietidiel dokáže SLS vytvoriť úspešné a ideálne riešenia osvetlenia pre všetky typy projektov s preferovaným portfóliom produktov dokonalého dizajnu partnerov. Našu prácu charakterizujú inovatívne nápady, emócie a špecifický architektonický dizajn.

Zvýšenie komfortu bývania pri znížení výdavkov na energie je možné aj vďaka našim novým, nižším cenám výrobkov SolaX Power určených pre montážne spoločnosti. Presvedčte sa o tom na našich web-stránkach:

www.sunlightsystem.sk

www.solaxpowereast.eu

www.solaxpoweer.sk